Suomen Spiritualistinen Seura ry

Yhdistyksen toimitila Sininen sali, Karjalankatu 2 A II krs, 00520 Helsinki, Alppitalo

Päivystys ja toimisto avoinna keskiviikkoisin klo 16.00 - 18.00
päivystyspuhelin 044 770 0695 (älä jätä viestiä)
toimisto avoinna yhdistyksen toimitilassa, Sininen Sali
 
Voit lähettää myös sähköpostia osoitteeseen hesaspiri@gmail.com.
Vastaamme sähköposteihin maanantaisin, keskiviikkoisin ja torstaisin. 

Jäseneksi voi hakea netin kautta tai jäsenhakemuslomakkeen voit tulostaa, alla linkit. Voit myös pyytää, että lähetämme jäsenhakemuslomakkeen sinulle postitse.







Johtokunta

Raili Kiviranta puheenjohtaja, raili.kiviranta@gmail.com 040 502 8889

Marja Altonen, varapuheenjohtaja, kurssivastaava, henkiparannus marja.altonen@golface.fi, 040 846 1209 

Monika Kankaanrinta, sihteeri, monika.kankaanrinta@gmail.com                  

Eila Kiretti, kirjamyynti, kirjasto, sähköpostin aiheeksi Kirjasto hesaspiri@gmail.com 

Tiina Kesänen, tiedottaja  tiheke30@gmail.com 

Jaana Eklund, jäsenasiat, hesaspiri@gmail.com

Harri Saarinen, projekti-ja salivastaava hvisaarinen@gmail.com 044 760 2162  

Ritva Nuotio, talousvastaava, ritva.nuotio@elisanet.fi 0500 405704

Tuire Vatanen, varajäsen tuire1vatanen@gmail.com 050 320 9877

Jaana Ritvanen, varajäsen jaana.ritvanen@hotmail.com 041 318 3440 Kehityskoordinaattori, Ideat ja toiveet seuran toiminnan kehittämiseksi, sekä henkisyyden kohottamisesti ovat tervetulleita.